Ł niesse mui

27. října 2016 v 13:52 | Cherry Blossom
Tento román věnuji mé úžasné dceři Alexandře,
která pro mě znamená hodně a mému příteli Zdeňkovi.
Nebýt jeho, nikdy by tak úžasná kniha nevznikla.

Další velké díky patří mé rodině,
která pro mě za tu dobu udělala opravdu hodně a
nakonec i mým přátelům.

Další díky patří i mým čtenářům,
protože bez nich by to prostě nešlo.

INFORMACE:
↓ Trailer ke shlédnutí ↓

Postavy:

Damien Nelya: je to hlavní postava celé knihy, jak jinak že jo a také fešák. Nadruhou stranu je to také mimozemšťan, nebo-li "trilián", ale je na té dobré straně. Je s ním docela sranda, ví jak zaujmout a dokáže poplést nejedno ženské srdce. S Kim se potká úplně náhodou a ihned se z nich stávají přátelé. Poté co Kim málem přijde o život jeho vinnou, jí nabídne, aby letěla s ním a ta neodmítne.

Kim Lebenster: Mladá holčina, bydlící v německu u svých rodičů a pracuje od ráda, do noci v práci, aby si konečně otevřela vlastní obchod. Má jeden sen, ale nakonec se dozví od své babičky, že mít obchůdek nebude a tak odjíždí s Damienem na Trilion. Nebýt toho, nikdy by nepotkala Dariu, Meriah a Valentina. Poznává úplně jiný svět, který je lepší, krásnější a tak odlišný. Není divu, že se jí odtud potom zpátky nechce a chce tam zůstat. Bohužel ale to nezáleží jen na ni a tak se rozhodne, že bude lepší odletět zpět.


Daria Klienski: další hodně důležitá osoba v životě Kim, stávají se kamarádky a potom hned na to hodně dobré přítelkyně. Můžou si říct vše, stojí za sebou a tohle přátelství je hodně stabilní. Daria si Kim ihned oblíbí a za žádnou cenu nedovolí, aby Kim odletěla zpět. Podaří se jí to, jí přesvědčit a nebo ne?

Aria Leonita: další důležitá osoba, ale v té druhé formě. Kim z celého srdce nenávidí a nesouhlasí s tím, aby s nimi letěla na Trilion. Budou s ní ještě hodně velké problémy a nebo změní na Kim názor?


Patrossel Nelya:

Rachel Segoe:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama