(film) Kyss Meg for Faen i Helvete - Tak už mě sakra polib, pitomče

15. listopadu 2016 v 10:38 | Cherry Blossom |  Recenze - filmy
Včera jsem shlédla tento film: Tak už mě sakra polib, pitomče a zde máte recenzi :)

O čem film je?

Tale vede mládežnickou ochotnickou skupinu a každý rok společně uvádí revue s kytarou a ve zvířecích kostýmech. Ale Tale si usmyslí, že mají na víc, a dokáže prosadit hru mezinárodně uznávaného dramatika Jona Fosseho. Známý norský herec, který se právě nachází uprostřed své životní krize a tím pádem i v okolí, se neochotně uvolí, že je bude režírovat. Ovšem za jistých podmínek. Rozhodne se, že do hlavní mužské role, jako partnera Tale, obsadí Vegarda, kapitána místního fotbalového týmu a naprostého idiota.

Hlavní postavy:

Nejvíc mě oslovila Tale a její prořízlá pusa :). Je to typ holky, co se nevzdává a po tom co totálně vynadala Fossemu, si mě získala. To Vegard byl dobrý herec, ale podle mého tam mohli dát někoho lepšího :D. Vegard mě moc neoslovil.

Celkový dojem:


Pokud chcete nějakou oddychovku, zalézt si do postele a sledovat film, když sněží, či prší, tak je tohle to pravé. Celkový film byl dobrý, dobře vymyšlený, ale to, abych se k němu vracela a vracela, to nemá. Je to taková ta střední cesta, kdy to není úplně to nej, ale zase to není film co byste spláchli do hajzlu ;-)

Hodnocení:


8/10

Cherry.

(pokud se chcete na film kouknout se slovenskými titulky, napište :)) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama