Ł niesse mui: ukázka z nové knihy 1#

1. listopadu 2016 v 13:34 | Cherry Blossom |  Ł niesse mui - novinky
Dámy a pánové,
tímto dnem jsem pokořila už 100 stran a tímto bych Vám chtěla ukázat menší část, na kterou se můžete těšit v celé verzi knihy. Začátek, který je ke shlédnutí je jen ukázka a nic zajímavého se v ní prozatím neděje a tak Vám chci postupně vkládat zajímavé části, které mě nejvíce oslovily. Nevím kolik jich ještě bude, ale myslím, že si knihu nakonec užijete :).
Budu ráda i za případné komentáře.


֎֍֍֍


"Jdeš si zatančit?" nahnul se ke mě znovu a jelikož jsem na něj zírala jako puk z toho co mi řekl, tak nasadil psí oči. Někdy jsem měla opravdu chuť ho něčím buď praštit a nebo mu alespoň nakopat zadek.


"Nejdu, Damiene," řekla jsem vážně a jelikož jsem věděla, že jedno NE mu nestačí, pokračovala jsem a víc vážněji, "a nejdu znamená, že opravdu nejdu. Neumím tančit a jen bych si tady udělala ostudu, takže ne."


Chvíli na mě koukal a potom dal oči v sloup: "Tak prostě přiznej, že jsi srab."


"Cože?" koukla jsem se na něj a samozřejmě to přitáhlo už nějaké diváky. Doteď jsme nerušeně klábosili, nikdo nevěděl, že vůbec žijeme a najednou se k nám otočilo víc jak pět lidí. Včetně Valentina.


"Přiznej, že jsi srab a nebo se mnou pojď tančit," řekl a usmál se, "a jelikož Melissa říkala, že už za sebou máš pár hodin tance, tak nevěřím že budeš takový poleno a ani nejsi, jak o tobě Mel říkala."


Mělo mě napadnout hned, že se jen tak nevzdá a i kdybych o sobě prohlásila, že srab jsem, tak by mi to nepomohlo. Troufám si říct, že by byl i schopný mě znovu vzít na rameno a dotáhnout mě tam. Pozvedl obočí ve významu - tak co? a v tu chvíli jsem věděla, že je to moje poslední možnost dojít tam po svých a s hlavou nahoře. Jinak tam půjdu úplně jinak, možná s křikem, párkrát si zanadávám a budu vypadat jako problémová holka zralá leda do léčebného ústavu.

"Tak fajn." stoupla jsem si a on nečekal.


Zvedl se, usmál se na důkaz svého vítězství a napřáhl ke mě ruku. Vložila jsem svou ruku do jeho, Damien mě zavedl pomalu doprostřed místnosti a potom pokynul orchestru nahoře, aby zahráli. Byla jsem nervózní, všichni se na nás dívali a bála jsem se, abych neudělala opravdu ostudu. Sice Melissa říkala, že už tančím dobře, ale já si tak nepřipadala a navíc tančila jsem s Melissou. Tady budu tančit s Damienem a o to je to horší.


Ozvaly se první zvuky, naposled jsem se nadechla, Damien mě něžně chytil za pas a začali jsme tančit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti nová kniha Ł niesse mui?

Ano
Nevím
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama