WHEN IT RAINS - Lisa De Jong

11. listopadu 2016 v 10:01 | Cherry Blossom |  Recenze - knihy
Včera jsem náhodou narazila na jeden blog, na kterém jsou překlady anglických knih. Tímhle způsobem už jsem našla nespočet opravdu dobrých knih a tak Vám dávám recenzi na tuhle. Včera jsem ji zhltla jedním dechem a musím uznat, že konec mě opravdu překvapil. Skoro jsem u toho brečela jako želva a nemohla uvěřit, že byla spisovatelka tak neuvěřitelně silná, že to dopsala :))

Popis knihy:

Beau Bennet byl můj nejlepší kamarád od chvíle, kdy si pamatuju. Byl moje první láska, než se vše zničilo a teď chce víc, ale je to mnohem víc, než můžu dát. Teď jsou věci jiné. Prála bych si, abych mu mohla říct proč, ale nemůžu.
Neřekla jsem to nikomu.
Nevěděla jsem, jak moc ho potřebuju, než odjel na vysokou a já jsem byla úplně sama.
Pak se jednoho dne objevli Asher Hunt se svými tmavými vlasy, úchvatnýma očima a domýšlivým úsměvem. Nestará se o to, kým jsem byla a jednoduše žije svůj život. Lidé se od něj chtějí držet dál, ale on mi pomáhá zapomenout na bolest, která se mě tak dlouho držela; někdy jsem si myslela, že je to nemožné, než vešel do mého života.
Byla jsem zraněná.
Byla jsem zachráněná.
A našla jsem naději.
Myslela jsem si, že můj příběh napsala ta noc, ale teď je to nový začátek. Než jedno tajemství otočí můj svět vzhůru nomama...
Znova
- - -
Kniha má 30 kapitol, prolog + epilog, a musím uznat, že za ten strávený čas stála. Bohužel už jsem ale četla o mnohem lepší knihy, tudíž musím (ač nechci) o bod snížit ohodnocení. Kniha má ale co do sebe, byla dobře čtivá a pokud chcete doporučení na dobrou knihu, tohle je to pravé ořechové.

Pokud si chcete knihu přečíst, kliknutím na obálku knihy se dostanete na stránku.

HODNOCENÍ: 9/10

Vaše Cherry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama