SWEET HOME - TiLLIE COLE

8. prosince 2016 v 9:12 | Cherry Blossom |  Recenze - knihy
Další názor na knihu kterou jsem četla.
- - -
Úvod:
Víte jak poznáte dobrou knihu? Že se k ní vracíte stále a stále dokola, myslíte na děj knihy a přejete si (alespoň maličko), aby to bylo tak jako v knize.


Na tuto knihu jsem narazila náhodou, ke stažení snad už ani není a ve vydavatelství ji v České Republice najdete těžko. Je to jedna z knížek po které toužím, abych ji měla v knihovničce a samozřejmě v češtině. Ne, že by mi angličtina nevyhovovala, ale nejsem zas tak dobrá, abych ji přečetla v tomto jazyku.
Tato kniha mě dokázala skoro rozplakat a za tu dobu jsem ji četla snad už pětkrát. Nikdy mě neomrzí a doslova mě dokázala donutit podívat se na film Romeo a Julie, který se stal mým oblíbeným (názor na tento film bude v budoucnu :) )
O čem kniha je:
Ve věku 20 let ví Molly Shakespearová hodně. Ví o Descartesovi a Kantovi. Ví o akademickém světu a Oxfordu. Ví, že lidé, kteří tě milují tě opustí. Ona ví, jak být sama. Ale když Molly nechává šedé anglické nebe za sebou, začíná nový život na universitě v Alabamě, zjistí, že se má hodně co učit. Nevěděla, že léto může být tak horké, nevěděla, že studenti mohli být tak zastrašující, a ona rozhodně nevěděla, jak moc lidé z Alabamy milují fotbal. Při náhodném setkání se známou hvězdou quarterbacku, Romea Prince, nedokáže myslet na nic jiného než na jeho čokoládové hnědé oči, špinavé blond vlasy a perfektní postavu. Molly brzy zjistí, že její tichý, osamělý život se dramaticky změní navždy. .

HODNOCENÍ: 10/10

Vaše Cherry

Ps: pokud si chcete přečíst v češtině, napište mi do komentáře.
Mám ji staženou, tudíž ji nemusíte hledat na internetu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama