Opravdu se omlouvám za takovou dlouhou odmlku

22. března 2017 v 19:11 | Cherry Blossom |  rozcestník-poznatky
Já vím, že vídáte tyto slova na blozích často, a ano nevyhnulo se to ani mě. Prozatím blog pozastavuji, nevím na jak dlouho, ale určitě ho mazat nebudu (jak už jsem uvedla dříve). Další díly jsou přednastaveny až do dubna, pokusím se poté zkopírovat zbytek toho co mám a hodím vám to sem. Je mi to upřímně líto, ale vůbec nestíhám. Malá začala chodit po čtyřech, spí 2x denně po hodině a to bych nestihla napsat ani fň. Mimoto jsem ráda, když si místo toho lehnu a jdu spát, než abych se snažila ještě něc vyloudit už z tak unaveného mozku :D.

Ohledně kopírování (jak jsem viděla v komentáři), tak kopírovat můžete cokoliv, ale vždy uveďte zdroj odkud to máte. Díky.

A ke gramatice napíšu toto. Já vím, že je tam spousta chyb, nehodlám říkat, abyste si jich nevšímali a abyste je ignorovali. Sama se za ně stydím a snažím se je opravdu nedělat. Bohužel když píšu ve spěchu, nebo moc nad písmenky nepřemýšlím, občas tu chybu prostě napíšu. Ano, žádný učený z nebe nespadl. Stále mám korektorku, která mi to opravuje, ale bohužel má spoustu práce, takže to jde pomalu. Nic se ale nebojte, než se to dopíše bude to vše bez chybyčky :)

Vaše Cherry
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama